KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15763194
nr 1576 3194
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Blandteknik, Collage. Signerad, daterad -84 cm, yttermått inklusive ram: 30x25 cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:42:24
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist